Září 2013

Rande v zimě a s rýmou!

27. září 2013 v 20:43

Máš silnou rýmu ale rodiče tě přesto nutí chodit do školy.Ihned jak přijdeš domů tak se vyslečeš navlečeš se do županu a do pyžama a lehnešsi na postel v tom pípne mobil a v něm sms od tvého idola Nechceš jít ven??? Samozřejmě že chceš ale uvědomíš si že vypadáš dost hrozně a to ještě ke všemu si nemůžeš vzít sukni protože máš rýmu. No a jak se obléct v takovýhle situacích tak to ti poradím v následujících článcích.


My diary!

23. září 2013 v 20:16

Dnes jsem dostala velké ponaučení a to byla čtyřka ze zeměpisu bývala jsem výborná studentka ale to se postupem času změnilo. Chodila jsem do těch nejvíc nobl podniků v našem mětě s kámoškama jsem řešila jaký lesk ńa rty si koupit, a jak donutit rodiče aby mě odhlásili z hudebky a škola mi byla ukradená myslela sem si že jakto jsem se mílila moc jsem se mílila na střední to je jiné člověk se musí učit z hodiny na hodinu a to sem nenuměla ale kdyby se mě učitelé zeptaly na to co je ted IN tak bych mohla o na základce se nebudu muset učit a že to doženu za tu deseti minutovou přestávku ale muvit celou hodinu ba i dýl. No a dnes jsemjela s jednou holkou autem no a moje maminka se ji vyptávala na takové ty otázky typu jak jde škola atd.. Tak jsem si uvědomila že jsem strašný flákač a že potřebuju změnu velkou změnu at ta holka mi kt tomu pomohla. No a nezapomente že i malá pochvala vás může nakopnout k tomu abyste se zlepšily!


Jak nesu létání letadlem?!

22. září 2013 v 20:59

Upřímně hrozně jsk už sedím na té jejich šíleně měkké a odrbané sedačce mísí se mi v hlavě strašné myšlenky třeba typu že letadlo napadli teroristi že zpadneme že bude v kabině nízký tlak atd.

No a debata o tom co máme dělat při pádu a nebo jak si nasadit vestu jak si nasadit masku tomu moc nepřidá.Dále tu je vzlétávání u vzlétávání si musím poklepávat nohou nebo rukou a mít zavřené oči a až asi po 20 minutách letu je otevřu. Stravování je další hrůza vidět tam ty jejich kousky oschlého masa a k tomu nudle je děs upřímně nejlepší je ztoho jen ten dezert v podobě nějakéhé oplatky nebo dortu. Po hodině letu už nevím kam s tělem už jsem přesezená dále tu jsou turbulence turbulence jsou děs hlvně kvůli toho že musíme sedět no a já jako smolař potřebuju jít na wc do té malé zasmrádlé kabinky kde to různě fouká a hučí upřímně obdivuju letušky jak v tom letadle dokážou tak chodit já osobně má se sebou co dělat jen když sedím.


Akce na víkend!

19. září 2013 v 18:34

Zase je tu víkend no a ty nemáš nic na práci a ani moc peněz na to aby jste zašly do vaší oblíbené kavárny. Jestli je to s tebou tak to no tak si narazil na ty pravé stránky kde ti poradí co dělat.

Co je potřeba?: 100 Kč a jeden obchod poblíž vašeho domu 3 kamarádi nedoporučuji víc jinak by se vaše malá schůzka mohla zvrhnout ve velkou párty.

V obchodě nakoupíte:brambůrky,perlivou vodu,coca colu,bonbony,ubrousky,brčka.

No a jak to na takovou vaši malou schůzi připravit doma?:Všechny brambůrky vysip do misky a bonbony taky do misky dále nachystej skleničky podle počtu kamarádů no a do skleniček dej brčka pusttě si nějakou hudbu k tomu vašemu malému posezení.


Vyjádření k vzhledu blogu!

13. září 2013 v 21:07

Moje barvy jsou klasika růžovo černá a záhlaví s plyšákama někdo by si mohl myslet to že jsou to nějaké tipy na výrobu plyšáků ale nejsou dala jsem to tam proto protože mi to přišlo roztomilé a ladilo to k barvě blogu. No a ten nápis anasissis mám modrý proto protože můj dřívější vzhled blogu měl modrou barvu no a ten nápis mi nešel změnit no ale pak jsem došla k názoru že se k vzhledu hodí no a kdyby ne no tak si pište že bych se snažila ho změnit.


Ptejte se mě!

13. září 2013 v 20:59

Pod tento článek pište do komentářů svoje otázky. Začínáme v 10:00 zítra.


Mé oblíbené jídlo!

13. září 2013 v 20:57

Já mám ráda na jídlo samé nezdravé věci jako např. pizza,čokoláda,zmrzlina,bonbony,párky v rohlíku... Ale nemám mléko,sýr,mazací sýr, ale pozor mám ráda jogurt azbožnuju maso, zeleninu a ovoce. Já obdivuju některé ty modeky jak drží ty šílené diety já bych je nevydržela ani náhodou. A taky ty lidi kteří nemají rádi čokoládu.


Moje oblíbené značky!

13. září 2013 v 14:18

Mám ráda značky munited color of benetton pak victoria secret. United color of benetton mám ráda proto že jeho oblečení je tak barevné a mám eleganci doma má skoro všechn věci z benettonu i ted. Victoria secret proto že je to taková dortíková kosmetika. Používám jenom její kosmetiku oblečení ne.


Pátek 13

13. září 2013 v 13:58

Dnes se mi nic nedaří a možná i proto že je Pátek 13. Ráno jsem apsolutně nestíhala no a potom jsem neměla sešity do matiky a češtiny no a jak jsem šla domů no tak neuvěřitelně pršelo a já neměla deštník a tak jsem byla celá mokrá no a ještě tak uvažuje že do noci je času dost tak se mi může ještě něco přihodit.


Ptejte se mě pravidla!

11. září 2013 v 8:00

Pravidla jsou taková začínejte se ptát v sobotu 10:00 hod. ráno končete v 20:00 večer a v neděli se začněte ptát v 11:00 a končete v 19:00 hod. V pátek vám napíšu článek kde vám řeknu že se můžete ptát a vy tam pd ten článek se začnete ptát na svoje dotazy ale i když ten článek napíšu v pátek vy se začnete ptát až v sobotu v 10:00 hod..