Září 2013

Anketa

10. září 2013 v 20:25

Ano a moc je super!


Ano ale něco bych tu změnila!


Normálka!


Hnus!


Moje oblíbené destinace!

10. září 2013 v 20:22

Moje oblíbená destinace je rozhodně Dubai hodně lidí si řekne ježiš Dubai něco jako Egypt. Ne Dubai je jiná je tam spoustu památek které zajímají i nás a né jen dospělé a ta nákupní centra aaachh a krytá zimní sjesdovka na které jsem byla no jako představte si to ven asi 33 stupnů a vy lyžujete po sněhu a ještě vevnitř a ten nejvyšší mrakrodap to je výhled přeju vám to vidět. V Dubai nejsou protesty a ani nic podobného ale letí se tam kapku dlouho asi 6 hodin ale jinak super. Potom se mi asi líbilo Turecko ten písek byl nádherný ale ty jejich modlidby děsné stejně jako v Dubai jsme měli mešitu před hotelem a ty jejich děsivé modlidby klidně i ve 3:00 hodin no prostě děs. Samozřejmě jsem taky byla v Chorvatsku,Řecku,Slovinsku,Rakousku,Německu,Slovensku,Tunisku... taky super destinace.


Omluva!

9. září 2013 v 18:28

Moc se omlouvám že jsem nezveřejnila článek o mích oblíbený youtuberech už v neděli ale nestíhala jsem. Tento případ se může stát vícekrát i když mám rozpis můžu ho porušit i když nerada prostě nestíhám a prosím nekritizujte to. Poto se omlouvám za pravopisné chyby jsme lidi nejsme stroje zase nekritizujte to.


Mé oblíbené kanály na youtubu!

9. září 2013 v 18:23

1. Mamalifestyle!

2. Get the louk!

3. Definitelysims3lover!

4. Petralovelyhair!


Vyjádření k mému mottu!

9. září 2013 v 18:16

Toto motto jsem viděla v reklamě na fly emirates a tak jsem se nad tím zamíšlela že je to vlastně pravda jdu s kamarádkou ven a nevíme kam vlastně jdeme a objevíme novou cestu no tak nás baví skoumat kde vyjdeme a hledat jak se odtamtud dostaneme no ale jak jdeme druhý den tou samou trasou tak už nás to tolik nebaví protože přesně víme kde a jak vyjdeme.


Rozpis článků!

8. září 2013 v 14:39

Pondělí: Vyjádření k mému mottu!

Úterý: Moje oblíbené destinace!

Středa: Moje oblíbené značky!

Čtvrtek: Moje oblíbené jídlo!

Pátek: Vyjádření k změně vzhledu blogu!

Sobota a Neděle: Odpovídám na vaše dotazy!


První týden za mnou

7. září 2013 v 11:28

No první týden školy je za mnou no a ted už je tu víkend a relax a relax a ležení a ležení. Na pondělí si nachystám nějaké neobvyklé oblečení. No a budu se těšit na to jak zajdu s kamarádkou do naší oblíbené restauracem. Těšte se na zítřek napíšu článek o mích oblíbených kanálů na youtubu.


Moje nej kosmetika

3. září 2013 v 20:00 | anasissis

Ráda skouším novou kosmetiku nejsem jako moje maminka která používá stejný druh rtěnky celý roky. Miluju současně rtěnku miss sporty odstnín 032 pak mám ráda kuličku do podpaždí Garnier InvisiDry a nebo Garnier Invisible pak mám ráda zázračný kelímek od Oriflame. Pak dále lak na nehty Single a lak z Avonu. Dále pak tyčinku na obličej pure nature od Oriflame a gely z řady Adidas.


Oblečte se do školy jako hvězda!

1. září 2013 v 18:38

Zítra nás už čeká škola a určitě uvažujete jak zazáříte mám pro vás pár tipů!