Říjen 2013

Překvapení!

31. října 2013 v 19:45

Bryzy očekávejte překvapeníMrkající!Výbava mojí kosmetiky u kamarádky!

29. října 2013 v 14:31

Dnes tu mám fotku moji kosmetické výbavy která obsahuje: Šampon na vlasy Garnier Ultra Doux vůně levandule a růže,sprchový gel Nivea fitness fresh, antiperspirant Garnier mieral InvisiDry,Labello olive a lemon,rtěnku miss sporty odstín 032,Oriflame Tender Care Cherry,Labello Fruit shine Cherry,hřeben Tangle Teezer. Samozřejmě vámtam nebudu fotit zubní pastu a zubní kartáček ale pokud vás to zajímá tak moje zubní pasta je Vademecum expert white a zubní kartáček Curaprox.Omlouvám se za nekvalitní fotku fotila jsem ji počítačem protože mi nejdou posílat fotky z mobilu přes Bluetooh a to je tím že můj androidový telefon je pokažený a tak musím používat mobil Samsung Star 2.


Klub pisálků!

28. října 2013 v 21:29

Dneska jsem se stala členkou klubu pisálků opravdu jsem moc ráda že mě přijaly odpověděly rychle a už se moc těším jak budu psát svoje povídky do klubu pisálků. Mě klub pisálků příjde lepší než autorský klub a to o dost. Příjdou mi tam takový příjemnější než v autorském klubu navíc ti i poradí jak si svoje povídky a články zlepšit to sem v autorském klubu neviděla. Navíc klub pisálků mi pomůže i ve škole protože mi pomůže zlepšit sloh ale autorský klub ne. Na klub pisálků mám samé pozitiví názory.Rozvod rodičů

26. října 2013 v 23:44

Rozvod rodičů na toto téma jsem už dlouho chtěla napstat článek tak tu ho máte.

Rozvod rodičů: je jedno velmi složité téma nejen pro rodiče ale i pro jejich děti občas takové rozvody vídáme v nějakých seriálech ale toto není seriál i když bychom si to moc přály. Rozvod vyplívá z toho že si dva nerozumí ba i dokonce že si lezou na nervy v tomto případě je lepší se rozvést a určitě nechceš poslouchat od rodičů každodenní hádky.(podzimní) prázdniny

26. října 2013 v 12:46

Konečně nastal ten čas letních prázdnin čas pohody a odpočinku a hlavně bez školy ale má to nevýhody nemáme nablízku své přátele. No ale i tak jé to super čas na odpočinek... Já jsem osobně nenáviděla konce prázdnin protože člověk se musel vždycky nahodit do takového školního režimu vstávání v 6:00 škola v 7:55 a ve škole být až já nevím jak dlouho ale je to tak a opravdu pochybuju že by nás bavilo mít jenom prázdniny to by pak život neměla žádné vzrušení a troufnu si říct že ani cenu. Tu tvrdou práci na které makáme ve škole se nám pak odvěčí prázdninami.Hřeben Tangle Teezer!

19. října 2013 v 18:07

Dnes si představíme legendární Tangle Teezer,tento hřeben mám zhruba 14 dní a velmi jsem si ho oblíbila je jemný neškrábe a perfektě rosčeše vlasy po umytí. Je v mnoha barvách a potiscích každý si určitě vybere. Má i mnoho různých typů třeba tangle teezer cestovní verze,Dtangler... Já osobně mám tu cestovní verzi a nemůžusi ji vynachválit a upřípně se mi na to špatně dívá když moje kamarádka už tak s doničenýma vlasama používá hřeben z Tesca nemůžu říct to že bych je dříve taky nepoužívala a i když mám Tangle Teezer tak občas požiju ten klasický hřeben. Tangle teezer stojí do 500 Kč.


Vaše názory!

17. října 2013 v 20:31

Máte prostor na to aby jste mi napsaly do komentářů proč vám můj blog nelíbí chtěla bych to vědět no a když to budu vědět tak to můžu zlepšit ale když to nevím tak stím ni nenadělám tak pište vaše názory do komentářů pod článek.

PS. Na vaše negativní názory jsem přišla pomocí ankety ale z ankety se nedá vyčíst co se vám na mém blogu nelíbí. A TAK BUDU OPRAVDU RÁDA ZA VAŠE NÁZORY.