Listopad 2013

Vánoce na blogu anasissis!

30. listopadu 2013 v 15:51

Zítra už je prosinec a na blogu v prosinci budu vánoční atmosféra řeknu vám jak slavili vánoce v dávných dobách a jak slaví vánoce jiná náboženství než křestanství. Pak vám dám nějaké tipy na dárky a na výzdobu pokoje a společně spolu zkusíme zabrousit na tradiční hry které se kdysi o vánocích hrávaly no a potom už nastanou dlouho očekávané vánoce.


Vizitka!

25. listopadu 2013 v 20:54

Vánoce podle anasissis!

25. listopadu 2013 v 20:53

Taky už se tak strašně těšíte na vánoce? Já strašně.Těším se na dárky nato žee budume všichni spolu a na vánoční jídlo a ještě na vánoční přípravy vánoční přípravy mi připomínají vánoční úklid Zamračený ale co jeddnou za čas neuškodí mít v pokoji uklizeno. Já si přeji pod stromeček nový mobil. A co si přejete pod stromeček vy? Pište mi do komentářů pod článek.Mrkající


Vánoce!

25. listopadu 2013 v 20:42

Taky už se tak těšíte na vánoce? Já strašně. Na dárky na to že budeme všichni spolu na vánoční přípravy sice vánoční přípravy mi připomínají vánoční úklidZamračený ale co jednou za čas nezaškodí mít v pokoji uklizeno. Já si přeju pod stromeček nový mobil. A co si přejete podstromeček vy? Ppište do komentářů pod tento článek.


Důležitost cizích jazyků!

23. listopadu 2013 v 11:23

Ukázka mé tvorby: Byly jednou jedni manželé jmenovali se Zášlapovi byly to velicí fanoušci jedné britské rockové kapely ale mělo to jeden háček neuměli anglicky a když tu kapelu hráli v rádiu tak ani nevěděli o čem ta kapela zpívá ale manželé Zášlapovi nad tím vždycky mávli jen rukou a řekli: k čemu to potřebuji vědět o čem zpívá hlavní je jak zpívá. Jednoho dne jejich oblíbená kapela přijela do jejich města Zášlapovi samozřejmě neváhali a koupili si lístek a hned za týden se vydali na koncert. Na koncertu bylo hodně lidí ale Zášlapům to nevadilo hlavně že tu kapelu uvidí a uslyší jinak než z internetu. Na bilbordech u dálnice si ještě přečetli ještě jednu zprávu že na koncertě se koná losování a kdo bude vylosován tak ten bude mít možnost zeptat se kapely na 3 otázky. Zášlapovi samozřejmě doufali že to budou oni a jak si přály tak se taky stalo. Zášlapovi byly moc rádi a začaly se kapely ptát česky na otázky. Jenom že kapela pořád jenom kroutila hlavou a říkala: what?.

Manželům došlo to že kapela česky nerozumí že rozumí jenom angličtině Zášlapovi pochopili že učitse cizí jazyky není zbytečné a tak jak přijeli domů hned se přihlásili do kurzů anglického jazyka.


Nemám ráda vychloubání když není za co!

22. listopadu 2013 v 19:37

Nemám ráda, když se lidé vychloubají a nemají, za co upřímně to nenávidím. Třeba jako moje kámoška ona se strašně vychloubá svým mobilem Samsung galaxy young strašně mě to štve štve je slabé slovo je tu ještě jeden výraz pro výraz ,štve a vy určitě víte, jaký výraz myslím. No ale zpátky k tématu jak ho dostala vytáhla ho jako největší poklad který má a pořád ho leštila leštění už mi za chvilku začalo lézt na nervy opravdu jenom na něho šáhla a už leštila pořád na něm hraje hry jak závislák v hodině ho vůbec nevytáhne ani na stůl a když se chce podívat kolik je hodin podívá se ke mně jenom aby jí ho nezabavili a je na něho strašně přeopatrná a jak jí jednou spadnul tak málem zešílela já už jsem si myslela že ji povezu k psychologovi ten mobil stojí jenom 3000 Kč . Já mám mobil Sony xperia Z a neleštím si ho pořád nekontruluji ho pořád. Její přehnaně opatrné chování mi leze na nervy proboha mobil je věc ale to si moje kámoška zřejmě nemyslí.


200 návštěvníků!

18. listopadu 2013 v 20:41


Jsem členka klubu novinářů a spisovatelů!

17. listopadu 2013 v 11:24

Jsem členka klubu novinářu a spisovatelů je to opravdu super pocit určitě se taky přihlašte příjmou skoro každého a ještě vás pochválí.

!!!TAKŽE SE LIDI HLASTE!!!

Adresa blogu tohoto klubu je:klubnovinaruspisovatelu.blog.cz


Tipy 1!

16. listopadu 2013 v 13:38 Cestovací koktejl

Jako první tip tu je výlet na veřejný bazén do Valašského Meziříčí a proč zrovna tady?: Protože zde jsou dva bazény jeden plavecký a druhý rekreační bazén. A pak je tady ještě wellnes centrum s různými vířivkami a saunami.A hned vedle je zimní stadion kam si můžete jít zabrusli a kolem Valašského Meziříčí je moc hezká příroda.

Dále tu mám výlet do nákupního centra Forum Nová Karolina. A o čem to je?:Pissoir Art Gallery" je unikátní koncept umělecké výstavy na téma "nekonvenční pojetí pisoáru". Můžete se těšit na 19 originálních uměleckých děl, jejichž autory jsou čeští umělci a designéři, kteří s vtipem zhmotnili své představy o dokonalém tvaru jejich vlastního pisoáru. Cílem tohoto projektu je nejen zpříjemnit Vám nakupování, ale také upozornit na stále aktuálnější problematiku rakoviny prostaty.Proto jsme se spojili s odborníky z nadačního fondu "MUŽI PROTI RAKOVINĚ", kteří výstavu odborně zaštiťují.

Jako třetí a poslední výlet tu je výlet do Muzea glóbů.Muzeum glóbů je umístěno v Hofburgu v budově Rakouské národní knihovny na Josefově náměstí. V muzeu je 150 exponátů globů, map a navigačních přístrojů.


Cestovací koktejl!

16. listopadu 2013 v 8:33

Po dlouhé době jsem zase zpět a s novou rubrikou cestovací koktejl a co tato rubrika obnáší?: Obnáší tipy na výlety na víkend posudte sami v dalším článku.