Listopad 2013

Klub pisálků-sborník Halloween. Toto je můj příběh o Halloweenu pro klub pisálků!

1. listopadu 2013 v 18:42

Halloween je svátek na nic říkala si Lucka, ale za to Valentýn ten už se dá nějak příjemně využít. Lucka už dlouho byla zamilovaná do Lukáše kluka, který s ní chodil do školy, a na Valentýna si vždy přála aby ji vyznal lásku jenže to se nestalo už druhým rokem. Do školy Lucka chodila ráda protože mohla vidět Lukáše. Jednoho dne šla Lucka do školy zrovna psaly písemku z češtiny tak neměla moc dobrou náladu, ale před školou byly vylepeny plakáty že v jejich škole se koná Hallowínský ples. Na plakátě bylo napsáno 31.10.2013 se koná Hallowínský ples v tělocvičně školy T.G.M, začátek plesu v 18:00. Lucka jak to uviděla tak se zaradovala ale zároveň byla i zděšena protože dnes bylo 30.10. ,a Hallowínský ples měl začít už zítra, a určitě tam bude i Lukáš tak si Lucka musí vymyslet nějaký trendy kostým. Dopoledne a odpoledne to Lucka ve škole nějak zvládla, a hned po škole zašla do půjčovny kostýmů. V půjčovně kostýmů měli spoustu různorodých kostýmů a doplňků Lucka si nemohla vybrat. Ale jeden kostým se ji tam zalíbil a to kostým čarodějnice hned se zeptala paní, která to tam obsluhovala jestli si ho nemůže půjčit paní řeka že ano a Lucka rychle kostým vzala a šla domů aby si ještě mohla připravit doma líčení a doplňky. Doma si kostým Lucka zkusila a nasadila klobouk na hlavu a koukla se na sebe do zrcadla myslela si že jí to sluší. Potom ještě vymyslela líčení na pusu si dá tmavě červenou rtěnku a na řasy řasenku. Druhý den se Lucka nemohla dočkat plesu ale byla škola což bohužel musela vydržet. Hned po škole se Lucka začala oblékat možná se to nezdá ale trvalo jí to dost dlouho z 14:00 hned bylo 17:00. V 17:00 Lucka vyrazila na ples. Na plese byla hezká výzdoba a hlavně tam viděla Lukáše, který byl převlečený za prince. Na plese byl program kteří vymysleli učitelé Lucce to nevadilo protože na programu byl napsán taky ploužák a Lucka potají doufala že jí vyzve Lukáč k tanci. Program nějak přetrpěl, ale potom učitelé vyhlásily jako další aktivitu ploužák. Hudba najednou začala být pomalá a romantická kluci začaly, vyzývat holky v tanci, ale Lukáš tam pořád stál, ale najednou k Lucce přišel a vyzval ji k tanci Lucka byla blahem bez sebe. Byl to příjemný pocit tančit s Lukášem. Po ploužáku skončil i ples a tak se Lucka vydala domů. Ale jak šla směrem domů zavolal na ní Lukáš a řekl líbíš se mi Lucka řekla že se jí Lukáš také líbí a najednou jí Lukáš vlepil pusu. Zítřejší den si Lucka s Lukášem řekli že spolu budou chodit. Doma si Lucka říkala to že Halloween je někdy lepší než Valentýn neví sice jak pro koho ale pro ní rozhodně byl. Protože na Halloween dostala první pusu od kluka a druhý den na to spolu začaly chodit, a tak se stal od Lucky nejoblíbenější Halloween.


Rozhovor s Angel-inou* z blogu horseforevertogether.blog.cz !

1. listopadu 2013 v 17:30

Mám tu rozhovor s jednou nejúspěšnější beauty blogerkou Angel-inou*. Tak tu je:


1.Co tě dovedlo k beatu blogu? Musím říct, že můj blog ze začátku vůbec nebyl beuaty, možná to byl takový deníček, ale postupem času začalo přibývat recenzí kosmetických výrobků nebo ukázek různých líčení, takže jsem ho postupem přetvořila právě na beuaty blog.

2.Kolik hodin denně ti zabere tvůj blog? Snažím se přispívat denně nebo o víkendu, když je víc času, si přednastavím pár článků dopředu. Ne vždy se mi to ale povede. brání mi v tom hlavně škola, protože letos budu maturovat a také domácí povinnosti.

3.Myslíš si že tvůj blog je úspěšný? To si rozhodně nemyslím. Jsem vděčná za každého čtenáře, který na můj blog zavítá a pokud se bude rád vracet, jedině dobře :)

4. Máš nějaký tip jak se stát tak úspěšnou blogerkou jako si ty? Nemyslím si o sobě, že jsem úspěšná, ale pokud bych měla dát nějakou radu nebo typ, rozhodně by to bylo, aby blogerka psala.. jak to říct... zkrátka od srdce, na nic si nehrála, pokud dělá recenze tak psát vše podle pravdy a tak, jak to cítí ona a také dbát trošku na estetickou stránku článku. Přeci jen, hezké fotky si rád prohlédne každý :)

5. Jak dlouho se chceš ještě blogování věnovat? Přesné číslo ti nepovím, ale blogování mě hrozně baví a pokud by mi blog i nadále přinášel takové ovoce, jako doteď, budu se mu věnovat i nadále :)

6.Chodí ti do emailu nějaké negativní ohlasy? Do emailů přímo ne, ale najde se pár lidí, kteří si prostě musí rýpnout a vyčtou ti každou chybu v článku, překlep nebo nějak upravenou fotku. Rozhodně se nevyhýbám kritice, ale některé komentáře mají až závistivý a nepřejícný podtext, a co si na takových chceš vzít?

7. Máš nějaké oblíbené youtubery kteří se zaměřují na líčení?Že bych někoho vyloženě pravidelně sledovala, to se říct nedá. Líbí se mi ale kanál Carli Bybel a to je asi jediná youtuberka, z které bych si brala inspiraci. Po dalších jsem ani nekoukala :)

8. Jaký je tvůj oblékací a líčící styl? Oblečení moc neřeším, dopoledne strávím ve škole, kde sbírám hlavně vědomosti než obdivy spolužaček a spolužáků :) Nosím zkrátka to, v čem se cítím pohodlně, ale když bych se měla zaměřit, miluju cardigan svetříky a velké kabelky. A pokud jde o líčení... kdybych měla bezproblémovou pleť jak před pár měsíci, troufla bych si vyjít i nenalíčená. Většinou ale použiju jen make-up a řasenku + něco na rty. Když je nějaká příležitost jako ples apod. nebojím se výrazných barev ani v líčení ;)

Děkuji ti Angel-ino* že sis udělala čas na moje otázky pro můj blog!

Angel-ina* má blog:horseforevertogether.blog.cz