Rozhovor s Angel-inou* z blogu horseforevertogether.blog.cz !

1. listopadu 2013 v 17:30

Mám tu rozhovor s jednou nejúspěšnější beauty blogerkou Angel-inou*. Tak tu je:


1.Co tě dovedlo k beatu blogu? Musím říct, že můj blog ze začátku vůbec nebyl beuaty, možná to byl takový deníček, ale postupem času začalo přibývat recenzí kosmetických výrobků nebo ukázek různých líčení, takže jsem ho postupem přetvořila právě na beuaty blog.

2.Kolik hodin denně ti zabere tvůj blog? Snažím se přispívat denně nebo o víkendu, když je víc času, si přednastavím pár článků dopředu. Ne vždy se mi to ale povede. brání mi v tom hlavně škola, protože letos budu maturovat a také domácí povinnosti.

3.Myslíš si že tvůj blog je úspěšný? To si rozhodně nemyslím. Jsem vděčná za každého čtenáře, který na můj blog zavítá a pokud se bude rád vracet, jedině dobře :)

4. Máš nějaký tip jak se stát tak úspěšnou blogerkou jako si ty? Nemyslím si o sobě, že jsem úspěšná, ale pokud bych měla dát nějakou radu nebo typ, rozhodně by to bylo, aby blogerka psala.. jak to říct... zkrátka od srdce, na nic si nehrála, pokud dělá recenze tak psát vše podle pravdy a tak, jak to cítí ona a také dbát trošku na estetickou stránku článku. Přeci jen, hezké fotky si rád prohlédne každý :)

5. Jak dlouho se chceš ještě blogování věnovat? Přesné číslo ti nepovím, ale blogování mě hrozně baví a pokud by mi blog i nadále přinášel takové ovoce, jako doteď, budu se mu věnovat i nadále :)

6.Chodí ti do emailu nějaké negativní ohlasy? Do emailů přímo ne, ale najde se pár lidí, kteří si prostě musí rýpnout a vyčtou ti každou chybu v článku, překlep nebo nějak upravenou fotku. Rozhodně se nevyhýbám kritice, ale některé komentáře mají až závistivý a nepřejícný podtext, a co si na takových chceš vzít?

7. Máš nějaké oblíbené youtubery kteří se zaměřují na líčení?Že bych někoho vyloženě pravidelně sledovala, to se říct nedá. Líbí se mi ale kanál Carli Bybel a to je asi jediná youtuberka, z které bych si brala inspiraci. Po dalších jsem ani nekoukala :)

8. Jaký je tvůj oblékací a líčící styl? Oblečení moc neřeším, dopoledne strávím ve škole, kde sbírám hlavně vědomosti než obdivy spolužaček a spolužáků :) Nosím zkrátka to, v čem se cítím pohodlně, ale když bych se měla zaměřit, miluju cardigan svetříky a velké kabelky. A pokud jde o líčení... kdybych měla bezproblémovou pleť jak před pár měsíci, troufla bych si vyjít i nenalíčená. Většinou ale použiju jen make-up a řasenku + něco na rty. Když je nějaká příležitost jako ples apod. nebojím se výrazných barev ani v líčení ;)

Děkuji ti Angel-ino* že sis udělala čas na moje otázky pro můj blog!

Angel-ina* má blog:horseforevertogether.blog.cz

 

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama