Tipy 1!

16. listopadu 2013 v 13:38 |  Cestovací koktejl

Jako první tip tu je výlet na veřejný bazén do Valašského Meziříčí a proč zrovna tady?: Protože zde jsou dva bazény jeden plavecký a druhý rekreační bazén. A pak je tady ještě wellnes centrum s různými vířivkami a saunami.A hned vedle je zimní stadion kam si můžete jít zabrusli a kolem Valašského Meziříčí je moc hezká příroda.

Dále tu mám výlet do nákupního centra Forum Nová Karolina. A o čem to je?:Pissoir Art Gallery" je unikátní koncept umělecké výstavy na téma "nekonvenční pojetí pisoáru". Můžete se těšit na 19 originálních uměleckých děl, jejichž autory jsou čeští umělci a designéři, kteří s vtipem zhmotnili své představy o dokonalém tvaru jejich vlastního pisoáru. Cílem tohoto projektu je nejen zpříjemnit Vám nakupování, ale také upozornit na stále aktuálnější problematiku rakoviny prostaty.Proto jsme se spojili s odborníky z nadačního fondu "MUŽI PROTI RAKOVINĚ", kteří výstavu odborně zaštiťují.

Jako třetí a poslední výlet tu je výlet do Muzea glóbů.Muzeum glóbů je umístěno v Hofburgu v budově Rakouské národní knihovny na Josefově náměstí. V muzeu je 150 exponátů globů, map a navigačních přístrojů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama