Květen 2014

Nákupy a novinky z Bavorska

18. května 2014 v 17:22

Byla jsem na školním výletě v Bavorsko a taky jsem tam trochu nakupovala a tak vám ukážu co jsem si koupila,ceny jsou pouze orientační.

Baby lips:Peach kiss,Cherry me,Intense Care,Hydrate(2,5 eura)Jsem s nima spokojená mají jemnou barvu a dobře hydratují.

Carmex classic:(1,5 eura)Hydratuje ještě líp než Baby lips a navíc rty léčí a hezky po něm voní.

Náušnice:Forever 21:(2,95)Tento dárek mám pro sestřenici.

Žroločí zuby:Ocean Life(2 eura)

Sklenice:Ocean Life(7 euro)Tato sklenice se dá zavřít a navíc má vysunovací brčko.

Náramek+gumička:Obchod se suvenýry(3 eura)Roztomilá věc s potiskem třešniček.

Knížečka jako přívěsek:Obchod se suvenýry(3 eura)V této knížečče jsou různé hrady a zámky.

Sluneční brýle:Obchod se suvenýry(14 euro)Tyto slunečníbrýle jsem si moc přála ale sedla jsem si na ně a tak jsou zničené.


Alergologie-vyšetření

5. května 2014 v 10:00

Poprvé jak jsem šla na alergologické vyšetření tak jsem se bála,bála jsem se toho co mi tam budou dělat,neměla jsem se čeho bát protože mi tam nic nědělali,naše alergoložka nám řekla že jsme přišly pozdě a že máme přijít na konci března.Tak jsme k ní šly myslím ještě trochu dřívnež na konci března ale zase nám řekla že prý jaro začalo předčasně(alergie mi začala někdy na konci února)takže máme přít někdy na začátku září byla jsem k celku naštvaná ale jedno plus to mělo nemusela jsem na hodinu baletuMrkající.


Jak pečuji o svoje vlasy

3. května 2014 v 22:30

Jak už asi víte z předchozích článků tak si vlasy češu tangle tezrem jsem sním velmi spokojena a má hezký desing.3ampon používám většinou Klorane velmi hezky voní a je dobrý.Občas používám i takouvou mastičku proti třepení konečků.Tohle je celá moje péče o vlasy nijak o ně nepečuji.


Deníček

1. května 2014 v 17:34

Zítra už musím zítra do školy,je to k celku pech protože na jiných školách jsou doma i v pátek ale mi nemáme volno kvůli matirantům prý že by neodmaturovali.Maturanti budou ale mít volný týden který my mít nebudeme.